PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ POŠTOVNÉ ZDARMA

O Nás

Jsme Leathery

designéři s vášní pro minimalismus

Představujeme kůži, jak ji neznáte.
Jako výjimečný materiál, který má ve světě inovativního designu své místo.

rohy1

Produkty stavíme na základech inovativního řešení, moderního designu, poctivého řemesla a nejkvalitnějších materiálů. 

Dbáme na originalitu a neotřelý vzhled každého našeho navrhovaného produktu s důrazem na minimalismus a jednoduchost jeho střihu.

nástroje1

Tvoříme z nejkvalitnějších usní, pocházejících z toskánských koželužen. Z míst nejvyhlášenějších kůží světa.

Při výrobě, která probíhá na území České republiky, klademe důraz na tradiční poctivé řemeslo.

Na prvním místě je pro nás zákazník, proto naše produkty vynikají nejen svým designem, ale i kvalitou a funkčností.

Materiál

Usně odebíráme výhradně a přímo od toskánských koželužen, které se v kvalitě řadí tradičně na první místo. Kůže jsou certifikované italskou asociací Pelle al vegetale, která sdružuje ty nejlepší koželužny Itálie. Díky této prestižní známce kvality máme záruku, že jsou usně činěné přírodním způsobem, bez použití chromu a chemických látek. Jejich výroba je tedy šetrná k přírodě a zároveň technologicky vysoce kvalitní. Jen díky skvělému zpracování tohoto materiálu si můžeme dovolit přicházet s netradičním řešením.

Picture1

 

Ale to není vše!

Jsme také parta kamarádů ze Strakonic, které spojila tvůrčí vášeň. Tuto značku jsme založili s cílem dělat to, co nás baví, a dělat to po svém. Naše řemeslo se snažíme vykonávat s láskou a s obdivem ke kvalitnímu přírodnímu materiálu, kůži. Té však vdechujeme v naší jihočeské dílně nadčasový a originální design, takže naším ideálem je vznik světového designového kousku původem z Jižních Čech. Vpřed nás táhne neustálá touha tvořit a mnoho nezrealizovaných nápadů, které bychom fanouškům módy nejen v České republice chtěli přinést jako první. Primární je pro nás spokojenost Vás, našich zákazníků. Proto neváhejte a s jakýmkoliv přáním, dotazem či výtkou se na nás obraťte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Zpět do obchodu